Capstone Games Glass Road

1 289 

Capstone Games Glass Road  Capstone Games Capstone Games Glass Road 1289 Kč

Popis produktu

Glass Road je hra, která oslavuje sedmisetletou sklářskou tradici Bavorského lesa. Dnes je Skleněná cesta turistickou trasou, která vás provede starými sklářskými domky a muzei. Vaším úkolem bude starat se o produkci skla a cihel a stavět ty správné budovy, aby vám byznys hezky šlapal. Naštípejte pár polínek, aby vám nezhasla pec, starejte se o svá jezírka a háje, abyste vždycky měli všeho dostatek. K ruce vám bude patnáct odborníků, aby vám s vaším úkolem pomohli.

Každý hráč dostane totožnou sadu patnácti odborníků, z nichž každý má dvě schopnosti. Na začátku každého ze čtyř stavebních období si vyberete pět z těchto karet, a pokud zahrajete specialistu, kterého nikdo nemá v ruce, smíte využít dokonce OBĚ jeho schopnosti. V opačném případě využíváte schopnost jen jednu. Takto sbíráte zdroje, stavíte budovy a tak dále. Budov máme tři typy: 

Budovy zpracovatelské
Budovy s okamžitým jednorázovým efektem
Budovy, které dávají za splněné úkoly body na konci hry
Klíčem k úspěchu je vědět, které karty kdy zahrát a jaké postavit budovy, abyste v závěru hry natěžili co nejvíc bodů.

 Recenze v AJ:

Další vlastnosti: Typ hry Strategická. Herní doba 20-80 minut. Autor Uwe Rosenberg. EAN 850000576230. 1. Základní hra / rozšíření Základní hra. 2. Minimální věk 13. 3. Jazyk hry anglický. 4. Jazyk pravidel anglický. 5. Minimální počet hráčů 1. 6. Maximální počet hráčů 4. 7. Herní doba (minut) 16-30.

Katalogové číslo: 850000576230 Kategorie: , , ,

Související produkty