Capstone Games Clinic: Deluxe Edition – 2nd Extension

1 119 

Capstone Games Clinic: Deluxe Edition – 2nd Extension  Capstone Games Capstone Games Clinic: Deluxe Edition – 2nd Extension 1119 Kč

Popis produktu

Clinic: Deluxe Edition – 2nd Extension přidává 13 rozšíření a 1 variantu hry Clinic: Deluxe Edition

včetně následujících rozšíření:
Nosiči nosítek
Nové ordinace
VII. kolo
Nové speciální moduly
Pediatrie
Kávovar
Generální ředitel
Události
Lékařský skener
Márnice
Lůžka
Chirurg
Sekretářky

Varianta 1: Větší poptávka

Právě když v sobotu večer dohráváte proti svým nejlepším přátelům složitou hru Clinic Deluxe Edition včetně 6 rozšíření The Extension, dozvídáte se z poslechu vašeho oblíbeného podcastu HeavyCardboard.com, že designér hry Alban Viard právě oznámil vydání nové salvy rozšíření. Obsahuje ne méně než 13 rozšíření, která jsou samozřejmě všechna vzájemně kompatibilní a kombinovatelná (pokud není v pravidlech uvedeno jinak). Okamžitě se vrhnete na shánění kopie, kterou objevíte prostřednictvím svého oblíbeného obchodu nebo Kickstarteru. Začínáte pročítat pravidla a znovu se ptáte, jak do nich zakomponovat všechny ty nové parametry, které by váš zážitek z Kliniky pozvedly na dosud nevídanou úroveň realismu.

Chvíli vrávoravě zíráte a váš pohled závratně plave tváří v tvář této knize pravidel a jejím administrativním odbočkám, které vytvořily mozkové závity designéra.

Je to vůbec ještě hra, nebo to skončí stejně náročně jako náročný den v kanceláři?

To si musíte říct sami….

Další vlastnosti: Typ hry Strategická. Herní doba 30-120 minut. Autor Alban Viard. EAN 653341428660. 1. Základní hra / rozšíření Rozšíření. 2. Minimální věk 14. 3. Jazyk hry anglický. 4. Jazyk pravidel anglický. 5. Minimální počet hráčů 1. 6. Maximální počet hráčů 4. 7. Herní doba (minut) 31-45.

Katalogové číslo: 653341428660 Kategorie: , , ,

Související produkty