Board&Dice Nucleum: Australia

699 

Board&Dice Nucleum: Australia  Board&Dice Board&Dice Nucleum: Australia 699 Kč

Popis produktu

Saská energetická revoluce měla takový dopad, že všichni chtěli začít používat jádro i ve svých regionech. Obrovská ložiska uranu v Austrálii byla zralá k využití, což vedlo k tomu, že vizionáři – zlákáni obrovským množstvím možností – navštívili tento kontinent a změnili jej v novou světovou velmoc. Tito podnikatelé zde musí čelit novým výzvám, které představuje samotná rozloha kontinentu. Naštěstí jim chytré využití lodních tras pomůže dopravovat zdroje efektivněji než po železnici a dokonce získat přístup na nedaleký ostrov Tasmánie, kde se jednomu šílenému vědci provádějícímu vlastní experimenty podařilo zopakovat Elsin vynález, který je nyní hrdě prezentován jako experimentální elektrárna v hlavním městě ostrova Hobartu.

Nucleum: Austrálie přichází s novou mapou, která do základní hry Nucleum přináší několik nových konceptů a změn pravidel. Využívejte lodní trasy k rozšiřování svých sítí, budujte vlastní uhelné doly a vyzkoušejte expertní variantu s dražbou experimentů.

Další vlastnosti: Typ hry Strategická. Herní doba 60 – 150 minut. Autor Simone Luciani, Dávid Turczi. 1. Základní hra / rozšíření Rozšíření. 2. Minimální věk 14. 3. Jazyk hry anglický. 4. Jazyk pravidel anglický. 5. Minimální počet hráčů 1. 6. Maximální počet hráčů 4. 7. Herní doba (minut) 61-90. 7. Herní doba (minut) 91-120.

Katalogové číslo: NUCAUS Kategorie: , , ,
Výrobce:Board&Dice

Související produkty