Boardcubator Space Race: Deluxe Edition

1 999 

Boardcubator Space Race: Deluxe Edition  Boardcubator Boardcubator Space Race: Deluxe Edition 1999 Kč

Popis produktu

Během Studené války jsme se dívali k nebesům a viděli je jako další bojiště. A pak se nevyhnutelné stalo skutečností a přišla éra Vesmírného závodu. Budete vy tím prvním, komu se podaří dosáhnout toho, čeho ještě nebyl schopen žádný člověk?

Ve hře Space Race se ujímáte role ředitele vesmírné agentury, a vaším úkolem nebude nic menšího, než se vydat tam, kam se dosud nikdo nevydal. Svoji agenturu vylepšujete koupí různých karet (inženýři, technologie, vesmírné programy) ze společné nabídky.

Herní systém Space Race: The Board Game se točí kolem výstavby mechanismů a hledání synergie různých schopností. Žádná strategie vám nezaručuje vítězství. Musíte čelit neustálým změnám, ale i soupeřům, kteří se vás pokoušejí o vaše úspěchy připravit. Hraje se na 7 kol. V každém kole si vezmete nové karty, kterými zlepšujete svou agenturu a zároveň aktivujete schopnosti karet, které již máte. Na začátku každého kola hráči společně vybírají, které schopnosti bude možné v daném kole použít. Abyste dosáhli úspěchu, budete muset dobře taktizovat… Hráč, který vyvine svoji organizaci nejlépe, postaví nejvýkonnější laboratoř a dosáhne největších pokroků vítězí.

Jde o Kickstarter Deluxe verzi (obsahuje také rozšíření Cold War).

Unboxing a videonávod:

Další vlastnosti: Typ hry Strategická, Tématická. Herní doba 45-90 minut. Počet hráčů 1-5. Autor Martin Řehořík, Michal Mikeš, Jan Soukal. 1. Základní hra / rozšíření Základní hra. 2. Minimální věk 14. 3. Jazyk hry anglický. 4. Jazyk pravidel anglický. 5. Minimální počet hráčů 1. 6. Maximální počet hráčů 5. 7. Herní doba (minut) 46-60.

Katalogové číslo: 42123 Kategorie: , , ,
Výrobce:Boardcubator

Související produkty