Blackfire CZ Hoď sebou, slepičí prdelko!

499 

Blackfire CZ Hoď sebou, slepičí prdelko!  Blackfire CZ Blackfire CZ Hoď sebou, slepičí prdelko! 499 Kč

Popis produktu

Hra ve stylu “předávání horkého bramboru” se skákáním, smíchem a spoustou zvířecích zvuků.

Hoď sebou, slepičí prdelko je “koťátková hra” od tvůrců Výbušných koťátek. Tato hra společně s dalšími Koťátkovými hrami vám garantuje skvělou zábavu i s těmi nejmenšími. Za jejím vznikem stojí čtyřletá holčička, která společně se svým tatínkem (Elan Lee – autor Výbušných koťátek) vzala papíry, fixy a nálepky a pustila se do vytváření her, u kterých se budete bavit a zároveň se i něco naučíte.

O čem tato ztřeštěná slepičí hra je?

Každá karta obsahuje jednu milou, vtipnou a trochu ulítlou aktivitu. Zatřeste slepičkou a zjistěte, kterou z nich máte provést. Po úspěšném provedení aktivity rychle předejte slepičku dalšímu hráči. Pospěšte si! Ať vás nenachytají se slepičkou v ruce, když se minutka zastaví!

Co je cílem hry?

Co nejrychleji plnit bláznivé aktivity a nenechat se nachytat při držení slepičky, když se minutka zastaví – tahle hra dostane do varu jak děti, tak i rodiče.

Tato hra podporuje: fyzickou aktivitu, kreativitu, rychlé myšlení a rodinného ducha.

Upozornění: Hra vyžaduje 2 baterie AAA 1,5V, které nejsou součástí balení.

OBSAH BALENÍ:

  • 1 slepičí minutka
  • 45 karet aktivit
  • 6 herních podložek
  • 1 žeton slepičí prdelky
  • 1 česká a slovenská pravidla

Další vlastnosti: Typ hry Rodinná, Párty. Herní doba 2 minuty. Autor Elan Lee. EAN 0810083045580. 1. Základní hra / rozšíření Základní hra. 2. Minimální věk 4. 3. Jazyk hry český. 4. Jazyk pravidel český. 5. Minimální počet hráčů 2. 6. Maximální počet hráčů 6. 7. Herní doba (minut) do 15.

Katalogové číslo: 0810083045580 Kategorie: , , ,
Výrobce:Blackfire CZ

Související produkty