Blackfire CZ HEAT: Hustý déšť (rozšíření)

759 

Blackfire CZ HEAT: Hustý déšť (rozšíření)  Blackfire CZ Blackfire CZ HEAT: Hustý déšť (rozšíření) 759 Kč

Popis produktu

První rozšíření pro závodní bestseller HEAT.

Motory burácejí, hustý déšť bičuje zem, atmosféra na Velké ceně Japonska je nabitá očekáváním a nejistotou. Nedotčená trať, která kdysi slibovala rychlost a přesnost, se nyní třpytí kapkami deště, stává se tak zrádnou a od jezdců vyžaduje maximální zručnost a soustředění. 

Rozšíření HEAT: Hustý déšť představuje 2 nové závodní okruhy. Velká cena Japonska se koná těsně po přívalovém dešti a před zrádnými zatáčkami zůstávají velké kaluže, což snižuje vaši schopnost zpomalit. Naopak nechvalně proslulá mexická trať nabízí vzrušující zážitek pro zkušené jezdce. Její četné zatáčky vyžadují rychlost a zručnost.

Zúčastněte se sezóny šampionátu roku 1964 a objevte nové karty vylepšení, které vám pomohou ochladit vaše auto a překonat nebezpečí těchto nových tratí.

Toto rozšíření obsahuje rovněž všechny komponenty pro dalšího hráče, který se může připojit k vašim závodům.

Obsah balení:

  • 1 oboustranný herní plán
  • 1 závodní auto a řadící páka
  • 1 herní podložka
  • 1 bodovací tabulka
  • 1 příručka pravidel
  • 57 karet

Představení hry (AJ):

Další vlastnosti: Typ hry Rodinná. Herní doba 60 minut. Autor Asger Harding Granerud, Daniel Skjold Pedersen. EAN 824968128022. 4. Jazyk pravidel český. 5. Minimální počet hráčů 1. 1. Základní hra / rozšíření Rozšíření. 2. Minimální věk 10. 7. Herní doba (minut) 46-60. 3. Jazyk hry český. 6. Maximální počet hráčů 7.

Katalogové číslo: 824968128022 Kategorie: , , ,
Výrobce:Blackfire CZ

Související produkty