Blackfire CZ Fantastická zvířata a kde je najít

1 089 

Blackfire CZ Fantastická zvířata a kde je najít  Blackfire CZ Blackfire CZ Fantastická zvířata a kde je najít 1089 Kč

Popis produktu

Fantastická zvířata se rozprchla po New Yorku! Podaří se vám je pochytat?

Zahrajte si za jednoho z hrdinů kouzelnické ságy: Mloka Scamandera, Porpetinu nebo Queenie Golsteinovy, Jacoba Kowalskiho, Percivala Gravese nebo Seraphinu Picqueryovou.

Najděte fantastická zvířata a bojujte s protivníky, kteří se snaží prozradit existenci kouzelnického světa mudlům. Pomocí sesílání kouzel a sbírání kouzelných předmětů se snažte polapit co nejvíce tvorů, kteří se ve městě skrývají. Dávejte si ale pozor na události, které mohou váš úkol ohrozit, a na Druhé Salemisty, kteří udělají cokoli, aby vám zhatili plány.

 

Ve hře naleznete 3 způsoby hraní závisející na věku hráčů: 

1) Chytač začátečník:

   Od 4 let. Vydejte se na procházku po New Yorku a po cestě chytejte fantastická zvířata. Kdo jako první pochytá 3 zvířata, vyhrává.

2) Student magizoologie:

   Od 7 let. Sbírejte magické předměty, které vám pomohou při chytání fantastických zvířat. Sesílejte kouzla a snažte se pochytat co nejvíc zvířat, než je chytí někdo jiný.

3) Profesionální magizoolog (kooperativní hra):

   Od 12 let. Hrajte jako tým. Budete muset čelit Druhým Salemistům, kteří udělají cokoli, aby vám v polapení zvířat zabránili a prozradili existenci kouzelnického světa mudlům. Musíte spojit síly a zdroje, abyste hrozbu zažehnali a vypořádali se s vyvstalými událostmi.

Obsah balení:

  • 1 hrací plán
  • 6 figurek
  • 6 karet s postavami
  • 110 karet
  • 92 žetonů
  • 1 česká a slovenská pravidla

Další vlastnosti: Typ hry Rodinná, Karetní, Kooperativní. Herní doba 15-30 minut. EAN 8595680302572. 1. Základní hra / rozšíření Základní hra. 2. Minimální věk 7. 3. Jazyk hry český. 4. Jazyk pravidel český. 5. Minimální počet hráčů 1. 6. Maximální počet hráčů 6. 7. Herní doba (minut) 16-30. .

Katalogové číslo: 8595680302572 Kategorie: , , ,
Výrobce:Blackfire CZ

Související produkty