BLack Key Games Code 3: The Corrupt Mayor Expansion Pack

399 

BLack Key Games Code 3: The Corrupt Mayor Expansion Pack  BLack Key Games BLack Key Games Code 3: The Corrupt Mayor Expansion Pack 399 Kč

Popis produktu

The Corrupt Mayor je jedním ze série rozšíření pro hru Code 3. Přináší do hry nového policistu, nového náčelníka a nový scénář. 

Desková hra zasazená do prostředí akčních filmů osmdesátých let přináší novou mechaniku Policejních parťáků. Vyberte si dva policisty a z nich vytvoříte jedinečný balíček se kterým se postavíte proti zločinu. Také si musíte vybrat náčelníka policie, který ovlivní schopnosti a flexibilitu vašich parťáků. Mějte na paměti, že kriminální bossové jsou mocní! Určitě budete potřebovat náčelníkovu pomoc, pokud se dostanete do zapeklité situace. Ale nerozezlete si náčelníka, jinak vás čeká interní vyšetřování! 

Ve hře Code 3 se dá prohrát mnoha způsoby, ale vyhrát jde jen jedním – pokud se krok za krokem prokoušete rozvinutým příběhem. Jaká budou vaše rozhodnutí? Budete sloužit občanům podle pravidel? Nebo uděláte vše, co je potřeba, a to za jakoukoli cenu? 

Představení hry v AJ:

Další vlastnosti: Typ hry Strategická. Herní doba 45-120 minut. Autor Brandon Byler, Matt Ruggiero. 1. Základní hra / rozšíření Rozšíření. 2. Minimální věk 13. 3. Jazyk hry anglický. 4. Jazyk pravidel anglický. 5. Minimální počet hráčů 2. 6. Maximální počet hráčů 4. 7. Herní doba (minut) 46-60. 7. Herní doba (minut) 61-90.

Katalogové číslo: 680750874764 Kategorie: , , ,

Související produkty