Bézier Games Silver Dagger

649 

Bézier Games Silver Dagger  Bézier Games Bézier Games Silver Dagger 649 Kč

Popis produktu

Ve hře Silver Dagger stejně jako v ostatních karetních hrách ze série Silver, každý začíná hru s pěti kartami lícem dolů, přičemž hráč může vidět dvě karty podle svého výběru. Karty jsou očíslovány 0-13 a číslo ukazuje, kolik vlkodlaků postava na této kartě přitahuje a každý znak (číslo) má jinou speciální sílu. Ve svém kole vytáhnete horní kartu z dobíracího balíčku nebo z hromádky odhozených karet, pak ji buď zahodíte, abyste využili sílu karty (ale pouze pokud pochází z balíčku), zahodíte ji bez použití síly nebo vyměňte jednu nebo více vašich karet lícem dolů s touto kartou; můžete vyměnit více karet pouze v případě, že mají stejné číslo a musíte karty odhalit, abyste to prokázali. Pokud se mýlíte, budete penalizováni.
 
Silver Dagger obsahuje 14 nových rolí a schopností, které jste v předchozích titulech neviděli, z nichž některé vám umožňují strategicky změnit směr hry, zejména zombie č. 4! Jak by se dalo očekávat, zombie je těžké se zbavit. Nemůžete je umístit na hromádku odhozených karet a musí být lícem nahoru, aby je bylo možné předat předchozímu hráči. Tato hra obsahuje také užitečné role jako je vymahač dluhů, který odečte bod za každou kartu drženou vašimi soupeři a půlčíček, který má moc rozdělit celé vaše skóre kola na polovinu.
 
Jako v ostatních hrách série Silver vyvolejte hlasování ve chvíli, kdy je nejméně vlkodlaků kolem vaší vesnice. Vaši soupeři pak mají poslední šanci se zachránit a nebo vás sabotovat!

 

 

Další vlastnosti: Typ hry Strategická, Rozšíření. Herní doba 30-60 minut. Autor Ted Alspach. EAN 810024460106. 1. Základní hra / rozšíření Základní hra. 2. Minimální věk 8. 3. Jazyk hry anglický. 4. Jazyk pravidel anglický. 5. Minimální počet hráčů 2. 6. Maximální počet hráčů 4. 7. Herní doba (minut) 16-30.

Katalogové číslo: 810024460106 Kategorie: , , ,
Výrobce:Bézier Games

Související produkty