Bézier Games Maglev Metro

1 759 

Bézier Games Maglev Metro  Bézier Games Bézier Games Maglev Metro 1759 Kč

Popis produktu

Ted Alspach tvůrce her jako Suburbia či Castles of Mad King Ludwig vás zavede do blízké budoucnosti v jeho novém strategickém titulu s tematikou metra! V Maglev Metro použijete nejmodernější technologii magnetické levitace k vybudování metropolitního železničního systému přepravujícího pracovníky a roboty pod městem. Vyměňte stárnoucí systémy metra na Manhattanu a v Berlíně za novější, rychlejší a tišší technologii. Vylepšete schopnosti svého železničního systému tak, aby vaši cestující dorazili do cíle jako první. Hra pracuje s mechanismy vyzvedni a doruč(pick up and deliver), pokládání dílků a budování enginu(engine building)

Efektivita je vaším klíčem k úspěchu v této hře. Průhledné dlaždice umožňují vaší trase překrývat tratě vašich oponentů a projíždět od stanice ke stanici. Roboti efektivně vylepšují a upravují vaše schopnosti a využívají jedinečné cíle k maximalizaci bodů. Na konci hry se herní plán promění v moderní mapu metra s pestrobarevnými trasami spojujícími stanice po celém městě.

Pravidla jsou v angličtině.

Video o hře v AJ:

 

 

 

Další vlastnosti: Typ hry Strategická. Herní doba 60-90 minut. Autor Ted Alspach. EAN 810024460120. 1. Základní hra / rozšíření Základní hra. 2. Minimální věk 14. 3. Jazyk hry anglický. 4. Jazyk pravidel anglický. 5. Minimální počet hráčů 1. 6. Maximální počet hráčů 4. 7. Herní doba (minut) 91-120.

Katalogové číslo: 810024460120 Kategorie: , , ,
Výrobce:Bézier Games

Související produkty