Awaken Realms Etherfields: 5th Player Expansion

599 

Awaken Realms Etherfields: 5th Player Expansion  Awaken Realms Awaken Realms Etherfields: 5th Player Expansion 599 Kč

Popis produktu

Toto není pouhé rozšíření pro pátého hráče, navíc totiž přináší do hry Etherfields i novou postavu, kterou si můžete zvolit v jakémkoli počtu hráčů. Touto pátou postavou je Reaper.

Postava Reaper je založena na principu zranění – čím více jich hráč získá, tím lépe – tím lepší komba může totiž provést. Tohoto mechanismu se dá využít hned několika způsoby: můžete se vrhnout nebezpečí vstříc a riskovat, nebo naopak můžete vytvořit postavu schopnou dobře se léčit. Reaper je rozhodně výbornou posilou celého týmu! 

Etherfields je nejnovější vlajkovou lodí vydavatelství Awaken Realms. Ve hře se ponoříte do surealistického a umělecky vytvořeného světa snů, zvláštních tajů a divoké fantazie, které tu ještě nebyly. Základní hra je určena pro 1-4 hráče a svět Etherfieldu si můžete užít kooperativně nebo jako solo kampaňový mód.

Další vlastnosti: Typ hry Strategická, Tématická. Herní doba 90-180 minut. Autor Michał Oracz. 1. Základní hra / rozšíření Rozšíření. 2. Minimální věk 12. 3. Jazyk hry anglický. 4. Jazyk pravidel anglický. 5. Minimální počet hráčů 1. 6. Maximální počet hráčů 5. 7. Herní doba (minut) 121-180. 8. Hodnocení Boardgamegeek (0-10) 8.

Katalogové číslo: ARETH003 Kategorie: , , ,
Výrobce:Awaken Realms

Související produkty