Atomic Mass Games Marvel Crisis Protocol – Agent Venom & Spider-woman

1 059 

Atomic Mass Games Marvel Crisis Protocol – Agent Venom & Spider-woman  Atomic Mass Games Atomic Mass Games Marvel Crisis Protocol – Agent Venom & Spider-woman 1059 Kč

Popis produktu

V tomto novém balíčku se ke hře Marvel: Crisis Protocol přidávají dvě postavy s pavoučími schopnostmi! Dospělý Flash Thompson, který kdysi šikanoval Petera Parkera na střední škole, je nyní označen za agenta Venoma a plní ty nejnebezpečnější mise, zatímco je spojen s Venomovým symbiontem. Mezitím Jessica Drewová díky svému špionážnímu výcviku a úderům pavoučím jedem je jako Spider-Woman bojovnicí, se kterou je třeba počítat, ať už stojí na číkoli straně. Toto balení přidává do týmů hráčů krásně vymodelované miniatury obou postav a také poskytuje čtyři nové karty týmových taktik, které jim dávají ještě více možností při boji po boku dalších hrdinů s pavoučí tématikou, Strážců Galaxie a dalších!

Další vlastnosti: Typ hry Strategická, Tématická. Herní doba 90 minut. Autor Will Pagani, Will Shick. EAN 0841333120559. 1. Základní hra / rozšíření Rozšíření. 2. Minimální věk 14. 3. Jazyk hry anglický. 4. Jazyk pravidel anglický. 5. Minimální počet hráčů 2. 6. Maximální počet hráčů 2. 7. Herní doba (minut) 61-90.

Katalogové číslo: 0841333120559 Kategorie: , , ,

Související produkty