Artipia games Rush M.D.

1 189 

Artipia games Rush M.D.  Artipia games Artipia games Rush M.D. 1189 Kč

Popis produktu

Právě vás zaměstnali jako doktory na zbrusu nové prvotřídní klinice. Spolu s kolegy budete společně vyšetřovat, diagnostikovat a léčit pacienty, kteří potřebují vaši pomoc. Spojte síly a efektivně se postarejte o co největší počet pacientů, ale pozor na chyby, protože ty vás v Rush MD přijdou draho.

Rush M.D. je inovativní kooperativní hra v reálném čase, která simuluje náročnou a stresující práci zdravotnických expertů. Mechanika worker-placementu za použití přesýpacích hodin umožňuje hráčům vykonávat rozmanité akce, ale zároveň jim svazuje ruce. 

Hra je určená pro 1-4 hráče a sestává ze čtyř kol o čtyřech minutách, takže na péči o pacienty, řešení problémů a překonávání překážek budete mít pouze 16 minut!  Tato tématická hra je vhodná pro rodiny i zkušené hráče. Je svižná, zábavná, ale zároveň otestuje vaší bystrost a rozhodovací schopnosti!  

Představení hry v AJ:

 

 

Další vlastnosti: Typ hry Kooperativní, Párty. Herní doba 30-45 minut. Autor Anthony Howgego, Konstantinos Kokkinis, Dávid Turczi. EAN 700615556076. 1. Základní hra / rozšíření Základní hra. 2. Minimální věk 14. 3. Jazyk hry anglický. 4. Jazyk pravidel anglický. 5. Minimální počet hráčů 1. 6. Maximální počet hráčů 4. 7. Herní doba (minut) 31-45.

Katalogové číslo: 700615556199 Kategorie: , , ,
Výrobce:Artipia Games

Související produkty