Ares Games War of the Ring 2nd Edition

2 499 

Ares Games War of the Ring 2nd Edition  Ares Games Ares Games War of the Ring 2nd Edition 2499 Kč

Popis produktu

War of the Ring 2nd edition je velká strategická desková hra, která svým hráčům umožňuje ponořit se do světa J.R.R. Tolkiena a prožít příběh Pána prstenů. Epické akce, dramatické konflikty a nezapomenutelné postavy, to je jen zlomek z toho, co s touto deskovkou můžete prožít.

Jako hráč svobodných národů velíte hrdým zástupům nejdůležitějších království třetího věku. Od pánů koní z Rohanu po vojáky Gondoru a elfské pány z Roklinky. Vedete obranu posledních volných říší Středozemě. Postavte se zlým přisluhovačům Saurona na bitevním poli v zoufalém pokusu oddálit jejich útok, zatímco budete vést Společenstvo Prstenu v pátrání po Hoře Osudu.

Jako hráč stínů vedete hordy temného pána a jeho nejmocnějších přisluhovačů ve snaze vnést temnotu do Středozemě. Na váš příkaz čekají legie skřetů, trolů, vlčích jezdců a samozřejmě i děsivé Prstenové přízraky. Snažíte se najít a chytit nositele Prstenu a vrátit ho do rukou svému pánovi nebo rozdrtit nepřátele svými nezastavitelnými armádami. Toto je vaše šance utvořit osud věku…

Video jak hrát v AJ:

Recenze v AJ:

Další vlastnosti: Typ hry Strategická, Tématická, Válečná. Herní doba 150-180 minut. Autor Roberto Di Meglio, Marco Maggi, Francesco Nepitello. EAN 8054181510249. 1. Základní hra / rozšíření Základní hra. 2. Minimální věk 14. 3. Jazyk hry anglický. 4. Jazyk pravidel anglický. 5. Minimální počet hráčů 2. 6. Maximální počet hráčů 4. 7. Herní doba (minut) 121-180.

Katalogové číslo: 8054181510249 Kategorie: , , ,
Výrobce:Ares Games

Související produkty