Apeiron Games Ahau: Rulers of Yucatán

1 699 

Apeiron Games Ahau: Rulers of Yucatán  Apeiron Games Apeiron Games Ahau: Rulers of Yucatán 1699 Kč

Popis produktu

Ahau: Vládci Yucatánu je desková eurohra, která kombinuje prvky umisťování dělníků a správy zdrojů s inovativním stavěním se dvěma systémy engine buildingu – to vše zasazené do klasického období Mayů.

Hráči se ve hře ujímají rolí vůdců městských států, kteří touží vyšplhat po žebříčku moci a stát se nejslavnějším panovníkem této doby. Během své cesty mají možnost vzývat starobylá mayská božstva, zajistit rozkvět výroby, postavit svůj pyramidový chrám a hlavní město a rozšířit hranice svého území.

Ahau je poctou úchvatné mayské kultuře a přibližuje hráčům jejich historii. Kulturní a historické aspekty hry pečlivě kontroloval mayista David S. Anderson, profesor antropologie a archeologie, vyučující na Radfordově univerzitě ve Virginii v USA.

Sólo režim byl navržen společně s profesionálním herním designérem Davidem Digbym.

Další vlastnosti: Typ hry Strategie. Herní doba 90-120 minut. Autor Oláh Tamás. EAN 196852119868. 1. Základní hra / rozšíření Základní hra. 2. Minimální věk 14. 3. Jazyk hry anglický. 4. Jazyk pravidel anglický. 5. Minimální počet hráčů 1. 6. Maximální počet hráčů 5. 7. Herní doba (minut) 120.

Katalogové číslo: 196852119868 Kategorie: , , ,
Výrobce:Apeiron Games

Související produkty