Ankama Welkin

779 

Ankama Welkin  Ankama Ankama Welkin 779 Kč

Popis produktu

Ve hře Welkin se ocitáte v roli nebeského tvůrce, architekta nebes! Sbírejte faunu a flóru, vdechněte jim život a… gratulujeme! Právě jste stvořili svůj první ostrov! Cílem hry je získat co nejvíce zlata výrobou a prodejem těchto ostrovů. V každém kole si hráči/architekti vyberou novou smlouvu na tvorbu ostrova, vyprodukují potřebné suroviny nebo je přerozdělí a zhotoví svoje zadání. Na kontrakty i na zdroje máte omezené množství místa, takže budete svoje akce muset optimalizovat co nejefektivněji.
Jakmile splníte kontrakt, okamžitě ho prodáváte a jeho zhotovitel získá odměnu v závislosti na zdrojích, které použil. Ale jejich cena není fixní a je odvislá od aktuální tržní hodnoty! Prodáte hned nebo si počkáte, až cena vyroste?

Jak dojdou kontrakty, hra končí. Nejbohatší architekt si vyslouží místo mezi hvězdami!

Další vlastnosti: Typ hry Tématická, Rodinná. Herní doba 45 minut. Autor Fabien Tanguy. EAN 3760008427779. 1. Základní hra / rozšíření Základní hra. 2. Minimální věk 10. 3. Jazyk hry bez textu. 4. Jazyk pravidel anglický. 5. Minimální počet hráčů 2. 6. Maximální počet hráčů 4. 7. Herní doba (minut) 31-45.

Katalogové číslo: 3760008427779 Kategorie: , , ,
Výrobce:Ankama

Související produkty