Ankama Shadows of Macao

549 

Ankama Shadows of Macao  Ankama Ankama Shadows of Macao 549 Kč

Popis produktu

Podsvětím Macaa, města zločinu a neřesti letí zpráva, že jeden z bossů je mrtev. Místo, které se po něm uvolnilo, už jenom čeká na to, kdo ho zaplní. A teď jste to vy, kdo se musí postarat o rodinný obchod. Podaří se vám vybudovat skutečné impérium zločinu? Šéf šéfů může být totiž jenom jeden…

Shadows over Macao je engine builder, kde při budování své říše zločinu využíváte vše možné: od práskačů až po podniky s pochybnou reputací. Ve svém tahu může každý hráč udělat jednu ze tří věcí: kontaktovat informátora a pomocí něj získat zdroje; utratit suroviny na rekrutování informátora do gangu nastálo (díky čemuž získáte jeho speciální schopnost) nebo vybudováním jednoho z možných podniků. Čím déle hrajete, tím více se hra zrychluje, a každé rozhodnutí se stává důležitějším.
Hra končí ve chvíli, kdy některý z hráčů získá sedmého člena do své triády nebo pokud dojdou podniky, které je možné budovat. Každá budova vynáší určité množství peněz – a vítězí samozřejmě ten nejbohatší!

Recenze v AJ:

Další vlastnosti: Typ hry Karetní, Strategická, Engine Builder. Herní doba 30 minut. Autor Charles Chevallier. EAN 3760008427854. 1. Základní hra / rozšíření Základní hra. 2. Minimální věk 10. 3. Jazyk hry bez textu. 4. Jazyk pravidel anglický. 5. Minimální počet hráčů 2. 6. Maximální počet hráčů 4. 7. Herní doba (minut) 31-45.

Katalogové číslo: 3760008427854 Kategorie: , , ,
Výrobce:Ankama

Související produkty