Albi Sabotér: Temná jeskyně

425 

Albi Sabotér: Temná jeskyně  Albi Albi Sabotér: Temná jeskyně 425 Kč

Popis produktu

Klenba jeskyně se bortí a vám zbývá jediná naděje – nalézt východ. Zjišťujete, že ne všichni trpaslíci jsou věrni vašemu klanu. Zbývá jediné, zachránit zlato!

Sabotér: Temná jeskyně je samostatná hra, která znovu vytváří atmosféru hry Sabotér. Na začátku hry je každý hráč přiřazen ke klanu, i když případně bude sabotérem pro jiný klan. Začínáte od karty dolu uprostřed hry a střídavě pokládáte karty tunelů, které stavíte směrem ven z dolu ke čtyřem rohovým kartám, z nichž pouze jedna je východem. Kromě budování nových tunelů budete hrát karty, kterými si budete přidělovat vybavení, umisťovat nestvůry před ostatní, zjišťovat, kdo je vlastně ve vašem klanu, a odhalovat východ předtím, než se k němu dopotácíte. Jakmile opustíte důl, odhalíte svou pravou identitu, přičemž veškeré zlato, které máte, se započítá do celkové sumy vašeho klanu. Jakmile všichni členové klanu odejdou, hra končí a vyhrává ten klan, který má nejvíce zlata.

Další vlastnosti: EAN 8590228064837. 1. Základní hra / rozšíření Základní hra. 2. Minimální věk 10. 3. Jazyk hry bez textu. 4. Jazyk pravidel český. 5. Minimální počet hráčů 2. 6. Maximální počet hráčů 8. 7. Herní doba (minut) 45. 8. Hodnocení Boardgamegeek (0-10) 6.6. 9. Náročnost (1-5) 1. Autor Fréderic Moyersoen.

Katalogové číslo: 8590228064837 Kategorie: , , ,
Výrobce:Albi

Související produkty