AEG The Captain Is Dead

1 399 

AEG The Captain Is Dead  AEG AEG The Captain Is Dead 1399 Kč

Popis produktu

Představte si, že jste jedním z členů posádky vašeho oblíbeného sci-fi seriálu. A teď si představte, že v posledních deseti minutách pořadu se věci zvrtly natolik, že kapitán je mrtvý a vy a přeživší členové posádky musíte táhnout za jeden provaz a zachránit situaci sami!

The Captain Is Dead je kooperativní hra pro 2 až 7 hráčů. Jediné, co musíte udělat, je zprovoznit lodní motory (alias „skokové jádro“) a vyhrát, ale protože se vás snaží zničit nepřátelská mimozemská loď, je to snazší říct než udělat.

Máte impozantní hvězdnou loď plnou užitečných systémů, které vám pomohou odrazit mimozemšťany a dostat Jump Core zpět do provozu. Každý systém vám dává výhodu, dokud je online. Útok nepřátelské mimozemské lodi má však tendenci tyto systémy neustále vyřazovat z provozu. Musíte tedy vyvažovat čas mezi udržováním systémů lodi online, odrážením mimozemské hrozby a plněním svého cíle.

Každý člen vaší posádky má speciální schopnosti a dovednosti. Musíte pracovat jako skupina, abyste maximálně využili potenciál každé role. Pokud se někdo pokusí být hrdinou, všichni zemřete.

Další vlastnosti: Typ hry Rodinná. Herní doba 60-90 minut. Autor Joe Price, JT Smith. EAN 0729220058973. 1. Základní hra / rozšíření Základní hra. 2. Minimální věk 14. 3. Jazyk hry anglický. 4. Jazyk pravidel anglický. 5. Minimální počet hráčů 2. 6. Maximální počet hráčů 7. 7. Herní doba (minut) 90.

Katalogové číslo: 0729220058973 Kategorie: , , ,
Výrobce:AEG

Související produkty