ADC Blackfire CZ Paranormální detektivové

739 

ADC Blackfire CZ Paranormální detektivové  ADC Blackfire CZ ADC Blackfire CZ Paranormální detektivové 739 Kč

Popis produktu

Paranormální detektivové jsou deduktivní deskovou hrou, ve které se jeden z hráčů stane duchem, zatímco ostatní v rolích paranormálních detektivů pátrají po příčinách jeho skonu.

Hráči budou prostřednictvím nadpřirozených schopností svých postav komunikovat s duchem a pokládat mu otázky o podrobnostech zločinu. Duch odpovídá pomocí mnoha strašidelných způsobů – např. využívá tarotových karet, slovních hádanek, apod.

Detektivové se mohou dvakrát během hry pokusit uhodnout, co se stalo oběti – a uvedli, kdo byl vrahem, zvolit místo činu, motiv, způsob vraždy a vražednou zbraň. Duch poté tajně zapíše na vyšetřovací list detektivů, kolik z jejich odpovědí bylo správných.

Hra může skončit dvěma způsoby: pokud detektivové dají dohromady všechny správné odpovědi, vítězí oni i duch. Pokud detektivům dojdou karty interakce a některý z nich hádal špatně, pak se stává vítězem hráč s nejvíce správnými odpověďmi.

 

Video  ke hře v angličtině:

  

 

Další vlastnosti: Typ hry Karetní, Tématická. Herní doba 30-50 minut. Autor Szymon Maliński, Adrian Orzechowski, Marcin Łączyński. EAN 8595680301322. 1. Základní hra / rozšíření Základní hra. 2. Minimální věk 12. 3. Jazyk hry český. 4. Jazyk pravidel český. 5. Minimální počet hráčů 2. 6. Maximální počet hráčů 6. 7. Herní doba (minut) 31-45.

Katalogové číslo: 8595680301322 Kategorie: , , ,

Související produkty