ADC Blackfire CZ Implozivní koťátka

359 

ADC Blackfire CZ Implozivní koťátka  ADC Blackfire CZ ADC Blackfire CZ Implozivní koťátka 359 Kč

Popis produktu

Změny směru hry, nová šance jak hanebně umřít a límec hanby, který označí chudáka, který pořádně nesleduje hru? Nejen to vám nabídne první oficiální rozšíření Implozivní koťátka. 20 nových karet v extra velké krabici prostě musíte mít!

Rozšíření ke karetní hře Výbušná koťátka.

Jedná se o balíček dvaceti karet, který obsahuje pět nových typů akčních karet a také jednu speciální kartu koťátka, která může hráčům pořádně zavařit. První, kdo si ji lízne, se ještě nemusí ničeho bát, protože ji musí pouze otočit lícem nahoru a vrátit zpět na libovolné místo do balíčku. Avšak další, kdo si tuto kartu vytáhne, je vyřazen ze hry bez ohledu na to, jestli má v ruce kartu Defuse, jež dokáže normální výbušné koťátko zneškodnit.

Akční karty obsažené v rozšíření:

  • Změň budoucnost (Alter the future): Umožní hráči podívat se na první tři karty z balíčku a změnit jejich pořadí.
  • Obrať pořadí hráčů (Reverse): Změní pořadí, ve kterém se hráči střídají a zároveň přeskočí tah hráče, který ji vynesl.
  • Lízni si zespodu (Draw from the bottom): Umožní hráči líznout si poslední kartu v balíčku.
  • Cílený útok (Targetted attack): Je velmi podobný normálnímu útoku ze základní hry. Hráč, který tuto kartu zahraje, přeskočí svůj tah a vybere si protihráče, který bude hrát dvakrát.
  • Divoká kočička (Feral cat): Funguje jako žolík pro obrázkové karty bez textu.

Hra je určena pro 2-6 hráčů od 7 let.

OBSAH BALENÍ:

  • 1 pravidla
  • 56 karet

Unboxing:

Návod ke hře:

Další vlastnosti: Typ hry Párty, Karetní, Rozšíření. Herní doba 15 minut. Autor Matthew Inman, Elan Lee, Shane Small. EAN 3558380071723. 1. Základní hra / rozšíření Rozšíření. 2. Minimální věk 7. 3. Jazyk hry český. 4. Jazyk pravidel český. 5. Minimální počet hráčů 2. 6. Maximální počet hráčů 6. 7. Herní doba (minut) do 15.

Katalogové číslo: 3558380071723 Kategorie: , , ,

Související produkty