ADC Blackfire CZ Hra o trůny LGC – Dornské písky

319 

ADC Blackfire CZ Hra o trůny LGC – Dornské písky  ADC Blackfire CZ ADC Blackfire CZ Hra o trůny LGC – Dornské písky 319 Kč

Popis produktu

Rozšíření pro karetní Hru o trůnyHra o trůny: karetní hra je hrou intrik, politiky, zrady a válek pro dva až čtyři hráče na motivy světoznámé ságy George R. R. Martina Píseň ledu a ohně. Dornské písky se zaměřuje na rod Martellů a přináší nové silné postavy, události, lokace, doplňky a plány k vylepšení balíčků Martellů. Rozšíření také obsahuje nové karty pro každou z herních frakcí, stejně jako rozmanité neutrální karty, které mohou být použity k rozšíření jakéhokoliv balíčku.

“My Dornové máme rádi kopí.” – Rudá zmije

Na jižním cípu Západozemí se nacházejí vyprahlé poušťě Dorne. Této odlehlé oblasti vládne rod Martellů z přímořské pevnosti Sluneční oštěp a zůstává tak nejenom geograficky, ale i kulturně oddělen od zbytku Sedmi království. Tam kde jsou ostatní rody hnány touhou po moci a hájením cti, rod Martellů žene touha po pomstě. Po vraždě Elii Martell a jejích dětí strávily Martellové roky přípravami ideálního načasování dlouho připravených plánů k zajištění pádu těch, kteří za to byli zodpovědni. Přidej se k Martellům v jejich snaze dosáhnout pomsty! 

Hra je určena pro 2-4 hráčů od 14 let.

Obsah balení:

  • 156 karet
  • 1 list s pravidly

Pro hru je vyžadována základní krabice

Není kompatibilní s kartami první edice.

Další vlastnosti: Typ hry Karetní. Herní doba 60-120 minut. Autor . EAN 8594054918340. 1. Základní hra / rozšíření Rozšíření. 2. Minimální věk 14. 3. Jazyk hry český. 4. Jazyk pravidel český. 5. Minimální počet hráčů 2. 6. Maximální počet hráčů 4. 7. Herní doba (minut) 61-90.

Katalogové číslo: 8594054918340 Kategorie: , , ,

Související produkty