25th Century Games Longboard

549 

25th Century Games Longboard  25th Century Games 25th Century Games Longboard 549 Kč

Popis produktu

Na pláži je krásný den a surfaři si vyrážejí na nákupy nových prken. Vytvořte co nejúžasnější a největší longboardy, abyste si ve svém obchodě s tvarováním surfů získali pověst nejlepšího ve městě. Surfování je v plném proudu!

Ve hře Longboard hráči navrhují a vyměňují části surfů a snaží se postavit co nejvyšší a největší surfová prkna. Přesněji řečeno, v jednom tahu provedete dvě akce, přičemž jsou možné tři typy akcí:

Přidejte kartu z balíčku do své osobní zásoby, tj. karty ležící lícem nahoru před vámi.
Vezměte si kartu ze své zásoby a založte nebo prodlužte prkno; všechny karty na prkně musí být stejné barvy (nebo divoké) a každá nová karta na prkně musí mít stejnou nebo větší hodnotu než karta pod ní.
Umístěte jednu nebo více karet ze své zásoby do soupeřovy zásoby, poté si vezměte jednu kartu z jeho zásoby, jejíž hodnota je menší než součet hodnot, které jste mu dali, a použijte tuto kartu k zahájení nebo prodloužení desky.
Na každé kartě prkna jsou 1-3 samolepky, které se počítají jako body, když je prkno kompletní, tj. když obsahuje alespoň čtyři karty. Když má hráč 3-4 kompletní prkna, z nichž alespoň jedno obsahuje více než 7 karet, může se rozhodnout hru ukončit. Pokud se tak nestane před vyčerpáním balíčku karet, hra v tomto okamžiku končí. Hráči pak získávají body za nálepky na dokončených deskách, ztrácejí body za neúplné desky a získávají bonusové body, pokud mají nejdelší dokončenou desku nebo nejvíce dokončených desek nebo pokud dokončili některou ze čtyř náhodných karet cílů vyložených do hry na začátku hry.

Další vlastnosti: Typ hry karetní. Herní doba 20-30 minut. Autor Reiner Knizia. EAN 850037822027. 1. Základní hra / rozšíření Základní hra. 2. Minimální věk 8. 3. Jazyk hry anglický. 4. Jazyk pravidel anglický. 5. Minimální počet hráčů 2. 6. Maximální počet hráčů 4. 7. Herní doba (minut) 16-30.

Katalogové číslo: 850037822027 Kategorie: , , ,

Související produkty